i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2016    /     TYCHY : TYSCY EMERYCI STRZELAJĄ W BIERUNIU !    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

TYCHY : TYSCY EMERYCI STRZELAJĄ W BIERUNIU !

W dniu 6.10.2016 r.na strzelnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bieruniu przy ul.Królowej Jadwigi 10, odbył się I Turniej Strzelecki o Puchar Prezesa Zarządu Koła nr 3 SEiRP w Tychach w konkurencji: karabinek sportowy odległość 50 metrów. W zawodach wzięło udział kilkunastu członków Koła. Najlepszym „strzelcem wyborowym” został Edward Hejła,drugie miejsce zdobył starszy brat Edwarda – Włodzimierz,natomiast trzecie miejsce zajął najstarszy uczestnik Turnieju-Honorowy Prezes Koła nr 3 w Tychach Józef Hejczyk.Zwycięzcy zawodnicy oprócz pucharów i dyplomów otrzymali również nagrody rzeczowe.Obsługę zawodów zapewnił prezes Klubu Strzelectwa Sportowego „Piast”w Bieruniu Władysław Chrząszcz,który był jednocześnie sędzią głównym. Impreza była połączona ze spotkaniem integracyjnym dla członków Koła i ich rodzin.

Projekt i wykonanie: InforpolNET