ZARZĄD WOJEWÓDZKI
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     ARCHIWUM    /     Rok 2013    /     MYSŁOWICE : Jubileusz 5 lecia    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

MYSŁOWICE : Jubileusz 5 lecia

W dniu 10 sierpnia 2013 r. w restauracji „Centralna” w Mysłowicach odbyło się uroczyste spotkanie członków i sympatyków koła terenowego nr 27 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Okazją do spotkania był jubileusz 5 lecia istnienia koła oraz ogólnopolski dzień seniora policyjnego.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się prezydent miasta Mysłowice Edward Lasok, prezesi spółek Stanisław Wszołek i Andrzej Tyblewski, prezes zarządu głównego stowarzyszenia Henryk Borowiński, prezes zarządu wojewódzkiego stowarzyszenia Józef Krasucki oraz przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach podinsp. Dariusz Mendrela i asp. szt. Krzysztof Duda.

Z okazji jubileuszu najbardziej aktywni członkowie koła uhonorowani zostali odznaczeniami i wyróżnieniami przyznanymi przez zarząd główny i wojewódzki stowarzyszenia. Wśród wyróżnionych znalazł się między innymi Stanisław Wszołek, wieloletni przyjaciel i sympatyk koła, otrzymując honorową odznakę z dyplomem oraz kol. Edward Duliński za zaangażowanie w realizację projektu ufundowania sztandaru dla zarządu wojewódzkiego stowarzyszenia.

Jubileuszowe spotkanie było również okazją do wspomnień a wydany okolicznościowy folder upamiętnia dokonania w ciągu 5 lat istnienia koła.

Szczegóły dotyczące działalności koła od dnia jego powstania dokumentowane są na bieżąco w prowadzonej kronice oraz na stronie internetowej www.seirpmyslowice.cba.pl

                                                                                                       Tekst Zb. Ziomka

 
 
 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET