Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Stowarzyszenia Emerytów
i Rencistów Policyjnych w Katowicach
Jesteś tutaj Aktualności    /     Z kół terenowych...    /     SPOTKANIE PRZEDSWIĄTECZNE w Kole nr 14 Czechowice Dziedzice    /     Tekst: Powiększ / Zmniejsz Drukuj stronę
Adres: ul. Lompy 19, 40-038 Katowice

SPOTKANIE PRZEDSWIĄTECZNE w Kole nr 14 Czechowice Dziedzice

SPOTKANIE PRZEDSWIĄTECZNE

w Kole nr 14 Czechowice Dziedzice

 

 

W dniu 2 grudnia 2023 roku o godzinie 17.00 , członkowie Koła nr 14 wraz z rodzinami zebrali się się na ostatnim w roku ,tradycyjnym spotkaniu poprzedzającym tegoroczną Wigilie i Swięta. Spotkanie odbyło się w nastrojowo udekorowanej sali czechowickiego Dworku Eureka .

W krótkim otwierającym spotkanie wystąpieniu prezes Edward LESIEWICZ przywitał obecnych oraz przekazał pozdrowienia i życzenia od zaproszonej ale niestety nieobecnej z powodu choroby , wiceprezeski ZOW w Katowicach Ewy MACEK .

Prezes z satysfakcją skomentował także wynik ostatnich wyborów parlamentarnych, wyrażając nadzieję na daleko idące zmiany, nie tylko w przywracaniu praw nabytych policjantom pozbawionym hurtowo swoich wypracowanych emerytur ale także zmian personalnych w kierownictwie Policji, oszczędzających naszemu środowisku poczucia wstydu za działania funkcjonariuszy najwyższego szczebla.

 

W imieniu Zarządu Koła prezes złożył obecnym i ich rodzinom serdeczne życzenia zdrowych i wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku , a także werwy i zapału do dalszego aktywnego uczestnictwa w życiu naszego Stowarzyszenia. Przypomniał także o wiosennym rozliczeniu podatku i zaapelował o przekazanie odpisu na rzecz SEIRP .

 

Zgodnie z ugruntowaną już w naszym Kole tradycją, trzem naszym kolegom i koleżance prezes wręczył okolicznościowe dyplomy z życzeniami z okazji ukończenia szacownego wieku i tak odpowiednio : Irenie MICHINK - 80 lat , Janowi OŻGA i Henrykowi BIEGUN – 75 lat , oraz Kazimierzowi BĄK – 70 lat życia.

Spotkanie przy wigilijnym menu , upłynęło w miłej atmosferze , tym bardziej że wyjątkowo w tym roku śnieżna aura za oknami dodawała adekwatnego , świątecznego nastroju.

 

Tekst: E. Lesiewicz

Zdjęcia : M. Kołe

 
 
 
 
 
 

Projekt i wykonanie: InforpolNET